Přeskočit na obsah
Home » Letenky do Austrálie se Singapore airlines

Letenky do Austrálie se Singapore airlines

Letenky do Austálie s leteckou společností Singapore airlines – rychlý a kvalitní spoj na zpáteční letenky do Austrálie.

Singapore airlines létá v Austrálii do Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide, Perthu, Canbery, Cairns a Darwinu.

Ceny letenek s leteckou společností Singapore airlines s odletem z Prahy začínají již na 27300Kč včetně poplatků.

  1. Změny dat cesty tam jsou u těchto letenek se Singaoire airlines možné za 150USD + 500Kč v rámci stejneho tarifu, pokud na nový termín není volno ve stejném tarifu, či se třeba změnily taxy či palivový příplatek, je třeba kromě poplatku za změnu veškeré rozdíly doplatit.
  2. Změny dat zpět po odletu tam jsou v rámci stejného tarifu za 150USD + 500Kč. Změmu data můžete klidně provést i vícekrát.
  3. Letenky v těchto nižších cenových relacích jsou nevratné, můžeme Vám sjednat stornopojištění za 550Kč s nulovou spoluúčastí a limitem 50tis Kč/ letenka.
  4. Zavazadla v ceně : 30kg bez omezení kusů, příruční zavazadlo 7kg.
  5. Stopover v Singapuru možný za příplatek, Singapore airlines nabízí výhodné stopover programy s hotelem a vstupem na spoustu atrakcí ve městě již od 911kč/osoba za jednu noc. Můžeme Vám zajistit i do tranzitního hotelu na 6 hodin za 276kč/osoba ve dvojlůžkovém pokoji.
  6. Tuto letenku do Austrálie je možné nastavit tak, že přílet budete mít v Ausrálii do jednoho města a odlet z jiného města, případně je možné nakombinovat návštěvu Austrálie s Novým Zélandem.
  7. Tranzitující cestující se mohou také zúčastnit tranzitních výletů z letiště zdarma – program na 2 hodiny několikrát denně.
  8. Rezervace konkrétních míst v letadle je možná ihned po vystavení letenek buď na stránkách letecké společnosti a nebo rezervaci provedeme pro Vás na vyžádání my a to zdarma.

Budeme se těšit na vaše poptávky na letenky do Austrálie.