Přeskočit na obsah
Home » Letenky do Austrálie s Korean air

Letenky do Austrálie s Korean air

Letenky do Austálie s leteckou společností Korean air – rychlý a kvalitní spoj na zpáteční letenky do Austrálie.

Korean air létá v Austrálii do Sydney a Brisbane.

Ceny letenek s leteckou společností Korean air s odletem z Prahy začínají již na 23100Kč včetně poplatků – toto je akční cena, která je přístupná k prodeji několikrát do roka. Dále nabízíme standartní půlroční tarify za cca 29000Kč a roční tarify za cca 29400Kč včetně popl.

  1. Změny dat cesty tam jsou u těchto letenek s Korean air za cca 4000Kč v rámci stejneho tarifu, pokud na nový termín není volno ve stejném tarifu, či se třeba změnily taxy či palivový příplatek, je třeba kromě poplatku za změnu veškeré rozdíly doplatit.
  2. Změny dat zpět po odletu tam jsou v rámci stejného tarifu od nás zdarma ! Ušetřete tak oproti jiným agenturám až 2400Kč za každou změnu ! Změmu data můžete klidně provést zdarma i vícekrát
  3. Storno je možné alespoň 24 hodin předem za poplatek cca 5000-7000Kč
  4. Zavazadla v ceně : 1 kus 23kg, další zavazadlo 23kg od nás ZDARMA a příruční zavazadlo 8-12kg
  5. Stopover možný v Soulu za příplatek.
  6. Tuto letenku do Austrálie je možné nastavit tak, že přílet budete mít v Ausrálii do Sydney a odlet z Brisbane či obráceně, případně Vám letenku můžeme výhodně nakombinovat i s Fiji či Aucklandem.
  7. Na cestě zpět Vám můžeme od letecké společnosti sehnat zdarma hotel v Soulu včetně snídaně a transferu. Často je poskytována i večeře, nicméně tu nelze garantovat.
  8. Pro tranzitující cestující jsou v Soulu připraveny výlety z letiště zdarma !
  9. Rezervace konkrétních míst v letadle je možná ihned po vystavení letenek buď na stránkách letecké společnosti a nebo rezervaci provedeme pro Vás na vyžádání my a to zdarma.

Budeme se těšit na vaše poptávky na letenky do Austrálie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *