Přeskočit na obsah
Home » Letenky do Austrálie s Emirates

Letenky do Austrálie s Emirates

Letenky do Austálie s leteckou společností Emirates – rychlý a kvalitní spoj na zpáteční letenky do Austrálie.

Emirates létá v Austrálii do těchto měst: Sydney, Brisbane, Adelaide, Perth, Melbourne.

Ceny letenek s leteckou společností Emirates s odletem z Prahy začínají již na cca 25700Kč včetně poplatků – toto je akční cena na 4 měsíční letenku, která je přístupná k prodeji několikrát do roka. Dále nabízíme standartní půlroční tarify či roční tarify.

  1. Změny dat u nejlevnějších tarifů obvykle nejsou možné. Pokud budete potřebovat během pobytu letenku změnit, oznamte nám prosím předem, že potřebujete měnitelnou letenku.
  2. Nejlevnějsší tarify letenek s Emirates jsou obvykle nevratné. Spolu s letenkou Vám můžeme prodat stornopojištění za 550Kč s nulovou spoluúčastí.
  3. Zavazadla v ceně : 30kg a příruční zavazadlo 7kg
  4. Stopover možný v Dubaji a některém z měst v JV Asii za příplatek.
  5. Tuto letenku do Austrálie je možné nastavit tak, že přílet budete mít v Austrálii do jednoho města a odlet z jiného města. Je to výhodné, pokud si třeba v Austrálii půjčujete auto a chcete toho více projet a nevracet se zpět do původního místa příletu.
  6. Rezervace konkrétních míst v letadle je možná ihned po vystavení letenek buď na stránkách letecké společnosti za příplatek, či zdarma v rámci online checkinu či checkinu na letišti
  7. Většinu cesty či celou cestu poletíte s Airbusem A380

Budeme se těšit na vaše poptávky na letenky do Austrálie.