Přeskočit na obsah
Home » Letenky do Austrálie s Austrian airlines

Letenky do Austrálie s Austrian airlines

Letenky do Austálie s leteckou společností Austrian airlines – možnost stopoverů v Asii, výhodné ceny jednosměrných a ročních zpátečních letenek.

Výhodné ceny s Austrian airlines nabízíme do Perthu, Sydney, Brisbane, Melbourne.

Ceny letenek s leteckou společností Austrian airlines s odletem z Prahy začínají již na cca 13150Kč za jednosměrnou letenku a cca 24000Kč za roční zpáteční letenku. Letenky rezervujeme v balíčku s kapesním průvodcem od Berlitz na vybranou zemi dle skladových zásob(k vyzvednutí v Poděbradech)

  1. Změny dat cesty tam jsou u těchto letenek s Korean air za 130eur + 500Kč v rámci stejneho tarifu, pokud na nový termín není volno ve stejném tarifu, či se třeba změnily taxy či palivový příplatek, je třeba kromě poplatku za změnu veškeré rozdíly doplatit.
  2. Změny dat zpět po odletu tam jsou v rámci stejného tarifu za 130eur + 500kč, nicméně první změna na pozdější předem stanovený datum v rámci stejného tarifu a roční platnosti letenky je jen za 500Kč !
  3. Storno je možné alespoň 24 hodin předem za poplatek cca 6200 Kč
  4. Zavazadla v ceně : 1 kus 23kg a příruční zavazadlo 7kg
  5. Stopover možný Bangkoku, Hongongu, Pekingu za drobný příplatek.
  6. Tuto letenku do Austrálie je možné nastavit tak, že přílet budete mít v Austrálii do jednoho města a odlet z jiného města, případně je možné nakombinovat návštěvu Austrálie i s Novým Zélandem.
  7. Přepravu většiny sportovních zavazadel Vám zajistíme zdarma.

Budeme se těšit na vaše poptávky na letenky do Austrálie.